Skip to main content

Remigiusz xt

Remigiusz xt's Public Library

 • Witam

   

  W mojej pękł ekran podczas kręcenia 4k na dworze.To wada konstrukcyjna do której SONY się nie chce przyznać.W Anglii by Ci naprawili za free ale to POlska.Powodem jest podgrzanie szkła przez np procesor co skutkuje nierównomiernym rozkładem naprężeń szkła i jego szokiem termicznym czyli pęknięciem.

   

  Tobie pękł tył.Kup sobie na allegro za 60 + uszczelka 18(i tak już masz po gwarancji).Na youtube masz filmiki.

   

   

   

   

  Są setki takich przypadków,jeśli nie tysiące.

   

   

   

  Poniżej załączam część linków jakie można znaleźć w internecie odnośnie problemów związanych z tym telefonem (oraz produktami SONY z serii XPERIA).
  http://zaoracwiejska...ada-projektowa/ – ilość wpisów nie bierze się z nikąd, jest tam około 100-150 osób, które doświadczyły podobnego problemu.
  https://www.youtube....h?v=CnDZe9KEWyY – program WatchDog BBC, gdzie jest powiedziane, że SONY przyznało, iż część telefonów posiada taką wadę (pękające obudowy/wyświetlacze).
  http://au.ibtimes.co....htm#.VJe6uCflL – artykuł na portalu informacyjnym w Australii również opisujący ten problem.
  http://www.xperiablo..._medium=twitter – informacja SONY, dotycząca naprawy wyświetlaczy oraz pękających telefonów.
  http://talk.sonymobi.../321733/page/40 – oficjalne forum SONY.
  http://www.xperiablo...-sony-responds/ – odpowiedź SONY, gdzie firma przyznaje się do problemu.
  Można też skorzystać z oficjalnego profilu Facebook Sony Xperia, gdzie wielokrotnie był podnoszony temat samoistnego pękania telefonów.

 • Nieprawdą jest, że bateria jest niewymienianlna. Kupując telefon w samsung brand store poinformowano mnie,że na baterię jest dłuższa bo roczna gwarancja (powszechnie pół roku), a w wypadku wymiany po gwarancyjnej koszt tej wymiany jest szacowany na 100 zł (bateria 80 zł, wymiana 20 zł). Tak więc jest to możliwe do wykonania i niewiele kosztuje.

 • Czytam informacje, że A5 ma słabą baterię trzyma tylko 2-3 dni, a niektórzy narzekają, że tylko jeden dzień. Użytkuję ten telefon już od kwietnia tego roku i nie mam problemu z bateria. Wydaje mi się, że nie trafiliście na usterkowe aparaty, a raczej źle zostały potraktowane przez Was baterie. Każdy nowy telefon przed pierwszym uruchomieniem ładuję baterie dopiero wtedy go uruchamiam i używam tak długo, aż baterie całkiem siądzie. Wtedy go ładuję i dopiero po całkowitym naładowaniu uruchamiam. Robię tak przez pierwszych 4-5 ładowań. Co pewien czas również używam telefonu, aż padnie bateria, ładuję i dopiero po ładowaniu uruchamiam. Bateria mojego Samsunga A5 trzyma przy średnim używaniu (internet, gry, rozmowy) 2-3 dni - przy używaniu delikatnym nawet 3-4 dni. Ogólnie jestem BARDZO zadowolony z aparatu. Oczywiście jak ktoś patrzy tylko na podane "parametry" to znajdzie coś ciekawszego. Pozdrawiam

 • dzisiaj przedłużyłem w ofercie smart plan główny 99 z rabatem 30% i rabatem na telefon 300 zł

 • Dzisiaj dzwoniąc w sprawie reklamacji, zostałem przełączony do DUK w sprawie przedłużenia umowy, która obowiązuje do 23.12.2015, oczywiście wypowiedzenie złożone. Konsultantka zaproponowała rabat 30% na abonament z 69 na ok 46, oraz rabat 300 zł. na tel

 • Witam.
  Jestem właśnie po rozmowie z DUK. Bez problemu otrzymałem upust na abo 30%, oraz zniżkę na tel 400 zł. Jedynym minusem są ceny słuchawek (o 100 zł droższe niż w salonie). w abo 99,99 -30% wyszło 66 z groszami, do tego telefon z3 compact za 189 zł, lub galaxy A5 za 69 zł.
  Jest to moje drugie przedłużenie więc staż ok. 4 lat.
 • Jestem sceptycznie nastawiony do 30% zniżki. Wypowiedziałem umowę 2 tygodnie temu. 2 razy dzwoniłem do DUK - rozpacz a nie oferta. Potem Pani dzwoniła i zaproponowała ok 20% zniżki i 100 zł za słuchawkę.

 • Podaję dalej :)

  Dla Współpracowników i przyjaciół Orange od dziś przygotował wyjątkową możliwość skorzystania ze specjalnych rabatów. Są one dostępne przy zakupach na <!-- w -->www.orange.pl<!-- w -->.

  #Jak otrzymać rabat?
  1. Wejdź na stronę <!-- m -->http://oferty.orange.pl/kupony/partner<!-- m -->
  2. Kliknąć button "odbierz kupon" 0 rabat zpaisuje się automatycznie jako "ciasteczko" w Twojej przeglądarce
  3. Wybierze interesujący Cię plan i telefon
  4. Sfinalizuj zamówienie i ciesz się tańszym abonamentem!

  #Jaka oferta
  -15% na ofertę indywidualną na nowy abonament bądź przedłużenie umowy na okres 24 miesięcy w planach Smart Plan LTE z aktywną usługą e-faktura

 • jak wypowiadacie umowę, to z automatu dostajecie -30% i 300/400 zł (zależy chyba od stażu) rabatu na telefon. Jeśli teraz nie chcą wam dać, to czekajcie na zakończenie szalonych dni.

 • Jak w poniedziałek dzwoniła do mnie kobieta z DUK twierdziła, że na obecną chwilę 30% i 300zł to maks. Ale wolę posprawdzać, bo jakoś im nie wierzę. Dzwoniła z numeru 22 592 27 00

 • Do mnie już też dzwonili ze 3 razy z play odkąd zacząłem próby przedłużenia umowy w Orange. Generalnie do zeszłego tygodnia miałem takie same oferty - tylko 10% rabatu. W piątek złożyłem wypowiedzenie i wczoraj zadzwoniła konsultantka, która od razu bez proszenia dała rabat 30% i 300 albo 400 zł na tel (nie pamiętam dokładnie).

 • Rozmawiałem przed chwilą z DUK (przynajmniej prosiłem o połączenie z tym działem :) )
  Stwierdził - rabaty 40% nie istnieją, wycofują się w ogóle z rabatów i teraz tylko groupon -20% a oni dają jedynie -10%. Na telefon -200złoty

 • Na <!-- e -->bok@orange.pl<!-- e --> tylko pod wypowiedzeniem musi być własnoręczny podpis. Czyli musisz wypowiedzenie wydrukować, podpisać a następnie zeskanować i wysłać emailem.

 • -30% na abo (standardowo 69,99, po zniżce 45,69zł) i od aktualnego cennika salonowego 250 taniej tel. (jego cenę miałem ustaloną wcześniej i nie wiem, czy były jakeś zmiany). Niestety nie jestem tak wymagający i szukałem Lumii 830, której nie ma w sklepie internetowym od 2-3 tygodni, a w DUK się znalazła ;-)

 • Podstawą żeby dostać 30% rabatu i -300/400 na telefonie, to jest złożone wypowiedzenie. Wszędzie tak jest. Inaczej działy utrzymania klienta się z wami nie skontaktują, a rozmawiacie z konsultantami z BOK'u.
 • Ponad miesiąc temu abo 105zł z rabatem 30% Faktura elektroniczna, itp dodatkowo dostałem 5gb internetu za staż ( Ponad 13 lat) wyszło 59 zł i S5 Neo za 216zł

 • Teraz w DUK można wynegocjować 30% zniżki na abonament i 300/400 zł (liczy się staż w orange albo coś tam innego) rabatu na telefon bez żadnego problemu.

 • Miałem Smart Plan 89.99 i dostałem zniżkę 30% bez zbytniego proszenia się.
 • Jeżeli chcesz uzyskać lepsze warunki do lepiej nie dodawać informacji o przejściu na kartę. A taką dyspozycję można złożyć nawet kilka dni przed ewentualnym wyłączeniem numeru.
Oct 29, 14

elektryk grudziądz, alarmy grudziądz, diagnostyka grudziądz, elektryk świecie, alarmy świecie, diagnostyka świecie

1 - 20 of 272 Next › Last »
20 items/page

Diigo is about better ways to research, share and collaborate on information. Learn more »

Join Diigo