Skip to main content

Brett Matthews

Brett Matthews's Public Library from the site

Mar 17, 12

Projekt #links# to prosty dom parterowy z możliwością zaadoptowania poddasza. Kopertowy dach oraz elewacja wzbogacona o elementy drewniane świetnie komponuje się z otoczeniem. Czytelny układ pomieszczeń obszerne pokoje, pomieszczenie gospodarcze przy kuchni - zapewniają komfort użytkowania na co dzień.
Przedłużony dach w miejscach wejścia i podcienie akcentuje bryłę budynku. W sieni przewidziano miejsce na szafą wnękową. Z centralnego holu dostępne poszczególne strefy domu . Boczne skrzydło domu to jego część reprezentacyjna, na którą składa się przestronny salon, a w nim miejsce na komplet wypoczynkowy i stół z krzesłami będący oazą wspólnych posiłków. W salonie przy drzwiach balkonowych, wiodących na ogród, przewidziana została możliwość wykonania schodów na poddasze. W pobliżu kuchni, otwartej na salon, umieszczono kominek. Kominek sąsiaduje z pom. gospodarczym, co ułatwia wykonanie instalacji energooszczędnych. Pomieszczeni gospodarcze dostępne z kuchni może pełnić ponadto funkcję spiżarki lub schowka
Część mieszkalną domu stanowią trzy pokoje i łazienka W pokojach zaprojektowano duże powierzchnie okien, co w rezultacie sprawia, że pomieszczenia są widne, dobrze doświetlone.
Projekt Z69 jest optymalną propozycją dla osób szukających kompaktowego domu prostego i taniego w realizacji. Dom ten jest ciekawą propozycją dla rodzin, które w miarę rosnących potrzeb mogą rozbudować dom poprzez częściowe zagospodarowanie poddasza.

1 - 1 of 1
20 items/page

Highlighter, Sticky notes, Tagging, Groups and Network: integrated suite dramatically boosting research productivity. Learn more »

Join Diigo