Skip to main contentdfsdf

Home/ jordylc's Library/ Images/ Google Keep vs. OneNote vs. Evernote: We name the note-app winner | PCWorld

Google Keep vs. OneNote vs. Evernote: We name the note-app winner | PCWorld

Clipped from: www.pcworld.com/...-name-the-note-app-winner.html

Google Keep vs. OneNote vs. Evernote: We name the note-app winner | PCWorld

Embed:

 • surur72
  surur72 on 2020-02-09
  سرویس خواب از مهم ترین لوازم استراحت می باشد که علاوه بر زیبایی باید دارای ویژگی های متعددی باشد که هنگام خواب و استراحت، به هیچ عنوان فشار و خستگی بر روی بدن احساس نشود و به راحتی بتوان بر روی آن استراحت نمود. در بازار انواع سرویس خواب فلزی و سرویس خواب چوبی به فروش می رسد که در نهایت باید حس لذت بخشی را به افراد بوجود آورد و کیفیت خواب را با مشکل روبه رو نکند.  نکت? قابل توجه این است که سرویس خواب از چند تک? کلی با نام های پا تخت خواب، پا تختی، کمد دراور و میز آرایش تشکیل شده است ولی از همه مهمتر، تخت خواب سرویس خواب است که نقش بسیار مهمی در انتخاب سرویس خواب دارد. با استفاده از سرویس خواب می توان اتاق خواب را از سادگی و یکنواخت بودن خارج نمود و از همه مهمتر خرید سرویس خواب باکیفیت و خوش طرح می تواند تأثیر بسزایی بر روی دکوراسیون داخلی اتاق داشته باشد.  خرید سرویس خواب را می توانید از فروشگاه های معتبر خریداری نمائید و هنگام خرید، علاوه بر زیبایی و طرح، نسبت به کیفیت تخت خواب نیز توجه داشته باشید، چرا که بیش از 7 ساعت از شبانه روز بر روی تخت خواب سپری می شود و اهمیت دارد، از نظر ابعاد و همچنین تشکی که بر روی تخت سرویس خواب قرار گرفته می شود، تمام بررسی های لازم صورت گیرد. انواع سرویس خواب اسپرت 3040 را در سایت مشاهده کنید. تشک تخت خواب سرویس خواب باید انعطاف پذیری متوسط داشته باشد، به عبارتی نه خیلی نرم و نه خیلی سفت که احساس ناراحتی و خستگی برای بدن ایجاد نماید و در عین حال ابعاد تختخواب سرویس خواب متناسب با یک نفره و یا دو نفره یودن، دارای ابعاد مناسب با شد و متناسب با افراد بلند قد و چاق نیز ابعاد تختخواب اهمیت ویژه ای دارد.
 • surur72
  surur72 on 2020-02-09
  مبل راحتی برای اینکه بستر مناسبی برای ایجاد آرامش بدن باشد، نیاز دارد در ساخت و طراحی مبل های راحتی، میزان نرمی استاندارد در آن مد نظر گرفته شود و در عین حال بیش از اندازه نیز نباید نرم باشد که سطوح کف مبل راحتی قابل لمس باشند. به همین دلیل است که در انتخاب مبل راحتی باید، دقت لازم را به کار برد و هنگام استفاده از مبلمان راحتی، احساس خوشایندی داشته باشید و از خرید مبل راحتی رضایتمند باشید.

  images?q=tbn%3AANd9GcTCzDmCQ0UYlcrQpflyxFn-4Qq43SksJWfUqS62jQ0fhpsulbjB

  با توجه به مشغله های فراوانی که افراد روزانه با آنها درگیر می باشند و وقت کافی برای استراحت کردن، ندارند، از این جهت با خرید مبل راحتی می توان بخشی از خستگی روزمره را از بین برد و به عضلات بدن حس بهتری بخشید و به نوعی بدن را برای فعالیت های روز بعد ریکاری نمود.

  images?q=tbn%3AANd9GcQ3Ed36G_hVzB-tzxxVuntHNKvOBvyXK27CR9Jjhmz-jF0i-Yqs

  شرکت و فروشگاه هایی که تولید کنند و عرضه کنندۀ انواع مبلمان چوبی مانند انواع مبل راحتی تخت خوابشو آرسام می باشند، فروش انواع مبل راحتی را نیز بر عهده دارند و در طرح و رنگ های مختلف عرضه می کنند و متناسب با کیفیت و جنس مبلمان راحتی دارای قیمت های متفاوتی می باشند. خرید ارزان مبل راحتی وابسته به سطح کیفی مبلمان و فروشنده دارد و شما عزیزان می توانید در نهایت با قیمت مناسب بهترین مبل راحتی را برای منزل و محیط کاری خود خریداری نمائید.  از مهمترین ویژگی های مبل راحتی می توان به موارد ذیل اشاره نمود که نقش بسیار مهمی در ریلکس نمودن بدن افراد دارد:

  ارتفاع پشتی مبل راحتی به گونه ای طراحی شده باشد که بخشی از شانه ها و گردن را در بر گرفته و باعث استراحت این عضلات گردد. طراحی پشت مبل راحتی به شکلی باشد که گودی کمر را به بهترین شکل ممکن مرتفع ساخته و موجب راحتی نشستن افراد گردد.

  ارتفاع مبل های راحتی از سطح زمین باید به حدی باشد که کف پا کاملاً بر روی زمین قرار گیرد و به هیچ عنوان زانوها خم نشده باشند.
 • surur72
  surur72 on 2020-02-09
  اسید سولفوریک مادۀ شیمیایی است که در صنایع مختلف صنعتی، شیمیایی، صنایع غذایی، کشاورزی، تولید مواد بهداشتی و شوینده و ... به کار گرفته می شود و خواص و ماهیت خود را متناسب با مصارف گوناگون حفظ می نمایند. ماهیت اسید سولفوریک یا همان اسید کلریدریک باکیفیت به صورت مایع با ویسکوریته بالا و بی رنگ می باشد و درون ظروف متنوع پلاستیک بسته بندی می شود تا برای خرید و فروش عرضه گردند.

  برای خرید اسید کلریدریک می توانید به شرکت های معتبر مراجعه نمائید و متناسب با نیاز خود در حجم بسته بندی های مختلف و با قیمت مناسب خریداری نمائید. مادۀ اسید سولفوریک یا اسید کلریدریک بسیار قوی می باشد و با درصدهای مختلف در آب حل می شوند و برای مصارف گوناگون صنعتی مورد استفاده قرار گرفته می شوند.

  اسید کلریدریک مایعی است که دارای نقطعه جوش بالایی می باشد و دارای گران روی زیاد می باشد و به دلیل ماهیتی که دارد، قابلیت حل شدن در آب را دارد و در محلول های اسیدی متعددی به کار رفته می شود. فروش اسید کلریدریک ارزان تنها در بسته بندی های پلاستیکی صورت می گیرد و برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان فروش تماس حاصل فرمائید و بر اساس نیاز صنعتی خود، مادۀ شیمیایی اسید سولفوریک را در حجم معین خریداری نمائید.  کاربرد عمدۀ اسید سولفوریک در تولید کودهای شیمیایی فسفاته می باشد که نقش پر رنگی در این حوزه را به خود اختصاص داده است. مصرف جهانی اسید کلریدریک در صنایع معدنی و فلزاتی به حدود چهار درصد بازار مصرف می رسد که در جای خود به اهمیت استفاده از مادۀ شیمیایی اسید سولفوریک اشاره دارد.

  خرید ارزان اسید سولفوریک وابسته به حجم و شرکت عرضه کننده دارد و شایان ذکر است که خلوص سازی اسید کلریدریک بر روی کیفیت نهایی اسید سولفوریک تأثیر گذار می باشد و نقش بسزایی در بازار جهانی دارد.
 • surur72
  surur72 on 2020-02-09
  تمامی مشاغل کوچک و متوسط فروشگاهی، آزمایشگاهی، طلا فروشی و غیره نیازمند استفاده از انواع ترازو می باشند، و بدون این وسیله نمی توانند به معاملات روزمره خود بپردازند. برای همین است، که خرید ترازو در بازار با حساسیت بسیار بالایی از سوی متقاضیان انجام می شود، با روی کار آمدن ترازو های دیجیتال بازار ساخت و تولید ترازو با تحولی پیچیده و رو به رشد مواجه شد، بطوریکه برند های فعال در صنعت توزین همواره با بررسی نیاز های مشتریان سعی در تولید و ارائه ترازو های دیجیتال با آپشن های جدید و منحصر به فرد می باشند. دقت، ظرف توزین، جنس بدنه، ابعاد سینی توزین و قیمت از مهمترین فاکتورهای انتخاب و خرید ترازو از مرکز خرید ترازو می باشند، که متقاضیان خرید ترازو به آن دقت می کنند. برند های معتبر بسیار زیادی در صنعت توزین و اندازه گیری فعالیت می کنند، که برای کسب جایگاه بهتر و بالاتر در بازار با یکدیگر در حال رقابت هستند.  ترازو از قدیمی ترین تجهیزتی است، که استفاده از آن تاریخچه ای بسیار طولانی دارد، و در گذرمان با تغییرو تحولات چشمگیری روبه رو شده است، به طوریکه اگر بخواهیم تنها ترازوهای دیجیتال را مورد بررسی قرار دهیم، با تنوع بسیار بالایی از محصولات مواجه می شویم، که در برخی از موارد متقاضیان را سردرگم می کند. برای خرید ترازو به سایت مراجعه کنید.  بنابراین بهترین راه برای خرید ترازو مانند خرید ترازوی محک 70 کیلویی مدل MDS14000AP مراجعه به دفاتر نمایندگی ترازو می باشد، زیرا با مراجعه به این دفاتر می توان از کیفیت و اصل بودن ترازوی خریداری شده اطمینان حاصل نمود، و از تمامی امکانات و امتیازات ویژه ای که شرکت های تولید کننده برای محصولاتشان در نظر گرفته اند بهره مند شوید. خرید بی واسطه و آنلاین محصولات از دیگر امتیازاتی است، که با مراجعه به آدرس الکترونیک این نمایندگی ها به دست می آورید، علاوه بر این میتوانید از کارشناسان این مجموعه در رابطه با محصول انتخابی خود مشورت بگیرید تا بهترین و مناسب ترین انتخاب را داشته باشید.

 • surur72
  surur72 on 2020-02-09
  چرخ گوشت صنعتی یکی دیگر از محصولات صنعتی است که مورد استفاده کارخانجات تولید فرآورده های گوشتی و مراکز بسته بندی گوشت های چرخ کرده قرار گرفته می شوند. معمولاً چرخ گوشت های بزرگ را در دو سایز چرخ گوشت صنعتی و چرخ گوشت نیمه صنعتی تولید می کنند تا کارایی لازم را برای آنان داشته باشد. برای خرید و فروش چرخ گوشت صنعتی به سایت مراجعه کنید.

  به دلیل حجم کاری بالای واحدهای عرض? گوشت چرخ کرده و فرآورده های پروتئینی، چرخ گوشت های صنعتی در سایز و مدل های متفاوتی تولید شده اند و در بازار ایران خرید و فروش می شوند. از جمله مشخصات فنی دستگاه چرخ گوشت صنعتی و نیمه صنعتی می توان به نام مدل، میزان قدرت اسب بخار، نوع منبع تغذیه، میزان بازدهی چرخ گوشت، نوع جنس بدن? چرخ گوشت، استفاده از عملکرد چرخش معکوس، بهره مندی از یخچال و یا چرخ اشاره نمود که نقش مهمی در انتخاب چرخ گوشت های صنعتی دارد و بر روی میزان قیمت چرخ گوشت نیز تأثیر گذار می باشد.  از مهم ترین تجهیزات آشپزخانه می توان به انواع چرخ گوشت نیمه صنعتی و صنعتی اشاره نمود که با توجه میزان حجم کاری خریداری می شود و در آشپزخانه از مزایای آن استفاده می شود. معمولاً چرخ گوشت نیمه صنعتی دارای ابعاد متوسط می باشد و به نوعی حد متوسط ابعاد چرخ گوشت خانگی و چرخ گوشت صنعتی را شامل می شوند و متناسب با میز آشپزخانه طراحی می شوند. امّا طراحی دستگاه چرخ گوشت صنعتی مانند بهترین چرخ گوشت نیمه صنعتی فاما مدل TI32 R در ابعاد بزرگ و با پایه و یا چرخ دار ساخته شده اند و نسبت به چرخ گوشت خانگی و نیمه صنعتی گران می باشد.  دستگاه چرخ گوشت صنعتی متناسب با سلایق و میزان حجم کاری مختلف تولید شده اند تا نیاز صنعت گران را مرتفع سازند. از مهمترین مشخصه های فروش انواع چرخ گوشت صنعتی صنعتی به میزان قدرت، ابعاد روده، جنس تیغه، حجم مخزن بارگیری، میزان بازدهی و میزان برق مصرفی تک فاز و یا سه فاز می توان اشاره نمود.
 • surur72
  surur72 on 2020-02-09
  فرچه سیمی کاسه ای معمولاً برای مصارف صنعتی به کار برده می شوند و متناسب با کارهای مختلفی چون جرم گیری، رنگ برداری، زدودن قطرات جوشکاری، انجام عملیات رسوب زدایی، عملیات خشک کاری و سمباده زنی قبل از رنگ زدن مورد استفاده قرار گرفته می شوند.

  فرچه های سیمی کاسه ای بهترین وسیله برای محل هایی می باشد که دسترسی به آنها سخت است و انجام دادن آنها با دست بسیار سخت می باشد تا کار به درستی صورت گیرد. بیش از آنکه انواع فرچه سیمی کاسه ای را نام ببریم، نیاز است که بیان کنیم بر اساس میزان زبری و تراکم به کار رفته در ساخت الیاف، باعث کارایی متفاوت فرچه سیمی می گردد. فروش فرچه سیمی کاسه ای از طریق سایت می باشد.  خرید فرچه های سیمی کاسه ای می تواند در انواع فرچه سیمی کاسه ای بافته، فرچه سیمی کاسه ای سر دریلی، خرید فرچه سیمی کاسه ای بافته ، فرچه سمی کاسه اس فرز، فرچه سیمی کاسه ای خورشیدی، فرچه سیمی کاسه ای پلاستیکی و .... باشد که هر کدام دارای کارایی های متفاوتی می باشند.

  به عنوان مثال فرچه سیمی کاسه ای بافته با مشخصات فنی: آلیاژ فولاد سخت (درصد کربن بالا)، 100 میلی متر قطر الیاف بیرونی فرچه سیمی، ارتفاع سیم ها برابر 22 میلی متر، عدم لنگ زدن، حداکثر دوران فرچه سیمی کاسه ای 8500 دور بر دقیقه بهترین گزینه برای انجام پروژه های جرم گیری، رنگ برداری، از بین بردن قطرات جوشکاری و رسوب زدایی می باشد و در کارهای صنعتی و جوشکاری به کار برده می شوند.  فرچه های سیمی کاسه ای در ابعاد مختلف کوچک و بزرگ نیز طراحی می شوند و همان کارها را در ابعاد کوچکتر انجام می دهد و معمولاً بر روی دستگاه های سنگ فرز مینی نصب می گردند و متناسب با نوع کاربری بر روی سطوح مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. محصولات جدید انواع فرچه سیمی کاسه ای موجب شده است، افراد زیادی طرفدار آنها باشند و بدون زحمت و فعالیت بیش از اندازه بتوانند از مزایای فرچه کاسه ای بهره مند گردند.
 • surur72
  surur72 on 2020-02-09
  الکترود استیل در کارهای جوشکاری و در دستگاه های CNC مورد استفاده قرار گرفته می شوند. الکترودهای استیل در ابعاد و قطرهای مختلف و با ترکیبات متعدد تولید می شوند تا متناسب با شرایط مختلف و کارایی های مختلف به کار روند و ماهیت اصلی خود را در مدت زمان طولانی حفظ نمایند. به عنوان مثال برخی از الکترودهای استیل برای جوشکاری های فولادی، نیکل، کرم و مولیبدن به کار گرفته می شوند که در ساخت آن فولاد، از هر آلیاژ تنها چند درصد از آن فلز سهیم می باشد و نیاز دارد نوع الکترود استیل که مورد استفاده قرار گرفته می شود، کارایی و مقاومت لازم را داشته باشد. برای فروش انواع الکترود استیل به سایت مراجعه کنید.  جوشکاری فولاد تنها با انواع الکترود استیل قابل اجرا می باشد و این نوع الکترود استیل است که الکترود جوشکاری ارزان نام دارد، می تواند طول عمر جوشکاری را مشخص نماید. آلیاژ استیل در واقع بر پای? آهن است و کمتر از 2% دارای کربن می باشد تا فولاد استیل را تشکیل دهد و بسیار مقاوم می باشد و در شرایط آب و هوایی مختلف ماهیت خود را از دست نمی دهد و ضد زنگ می باشد، به همین دلیل است که از آلیاژ استیل برای ساخت انواع الکترود جوشکاری استفاده می شود تا ماندگاری بالایی در برابر شرایط نامساعد آب و هوایی داشته باشد.  الکترود استیل که ماهیت فولاد دارد و با پوشش فلاکس پوشانده شده است برای پر کردن فضاهای خالی اجسام مختلف به کار برده می شود و دارای مقطع های متفاومت می باشد که متناسب با محل جوشکاری باشد. همانطور که می دانید الکترود های استیل با پوشش و یا بدون پوشش دارای قابلیت های خاصی چون کاهش ناخالصی های اکسید گوگرد و فسفر می شوند، باعث مذاب شدن یکدست الکترود می گردد، موجب پایداری قوس جوش می گردد و ... می باشند که هر کدام در شرایط مختلف مورد استفاده قرار می گیرند.
 • surur72
  surur72 on 2020-02-09
  فانتوم از با کیفیت ترین هواپیماهای بدون سرنشین در کشور است، که از آن بیشتر به منظور عکس برداری هوایی و صنعتی از زاویه دید آسمان استفاده می شود. از مهمترین کاربرد های انواع هواپیمای بدون سرنشین یا پهباد در کشور می توان به تهیه نقشه برداری، پخش زنده، قابلیت زوم کردن و تهیه فیلم و عکس اشاره کرد. فانتوم از با کیفیت ترین و پر طرفدار ترین پهباد های موجود در کشور است، به طوریکه در صورت خرابی تعمیرات فانتوم را باید به عهده تعمیرات فانتوم به صورت حرفه ای در این زمینه قرار داد، تا با استفاده از قطعات اصلی و با کیفیت بتوانند، در کوتاه ترین زمان این ابزار صنعتی، تفریحی را به دست متقاضیانشان برسانند. از انواع پر فروش فانتوم می توان به فانتوم 2،3،4 و فانتوم 4 پرو اشاره کرد، که جدید ترین عضو خانواده فانتوم می باشد و از امکانات بیشتری نسبت به دیگر اعضای این گروه برخوردار است.  فانتوم را می توان از با کیفیت ترین ابزارهای هلی شات می باشد، که از آن می توان برای تصویربرداری در مناطق صعب العبور و مرتفع بدون کوچکترین لرزشی استفاده کرد. فروشگاه آموت از معتبر ترین فروشگاه های فروش، پشتیبانی و تعمیرات فانتوم در کشور می باشد، که در صورت نیاز می توانید تعمیرات فانتوم خود مانند انجام تعمیرات فانتوم 4 را به آن بسپارید، و در بازه زمانی نسبتا کوتاهی با همان کیفیت اولیه دستگاه خود را تحویل بگیرید.  از آنجایی که شرکت آموت از اولین و معتبر ترین شرکت های عرضه و پشتیبانی تخصصی انواع هواپیماهای بدون سرنشین نظیر فانتوم و تعمیرات فانتوم در کشور می باشد، اعتماد به آن برای متقاضیان کار دشواری نیست، ضمن اینکه تعمیرات فانتوم در فروشگاه آموت تحت گارانتی این شرکت قرار می گیرد، و این مزایای ذکر شده فروشگاه آموت را به بی نظیر ترین شرکت های ارائه خدمات پس از فروش و گارانتی تبدیل کرده است.
 • surur72
  surur72 on 2020-02-09
  فروشگاه آموت از معتبرترین شرکت های دانش بنیان در زمینه طراحی، بهینه سازی، فروش، تعمیرات و خدمات تصویر برداری های هوایی در کشور می باشد، که تمامی محصولات آن طبق الگوهای پروازی کشور طراحی و اجرا می شوند، و از کیفیت و اعتبار بالایی برخوردارند. از سری محصولات مرکز خرید آموت می توان به انواع اسپارک، ماویک، فانتوم، اوسمو، اینسپایر، ونین، تلو و غیره اشاره کرد. در این فروشگاه آنلاین و معتبر می توانید انواع تجهیزات پروازی بدون سرنشین و پهباد های کوچک را مشاهده و با مناسب ترین قیمت خریداری نمایید.  انواع پهباد های بدون سرنشین از قبیل مویک در صنایع عکس برداری صنعتی، تهیه فیلم ، نقشه برداری، کشاورزی و غیره مورد استفاده قرار می گیرند. شرکت آموت از پیشرو ترین شرکت های موجود در کشور است، که علاوه بر فروش انواع پهیاد ها و هواپیماهای بدون سرنشین کوچک مانند فروش رونین اس ، قطعات مورد نیاز این دستگاه ها و پشتیبانی از انواع مولتی روترها، ابزار های تخصصی و فیکس وینگ را هم انجام می دهد، و می توان آن را در شمار بی رقیب ترین تامین کنندگان این محصولات قرار داد.  مر کز تخصصی آموت با کادر مجرب متشکل از بهترین کارشناسان و مهندسین از معتبر ترین شرکت های پشتیبانی انواع مولتی روتر ها می باشد که می توان با خیالی آسوده تعمیر و تامین قطعات مورد نیاز خود را به آن سپرد. با پیشرفت تکنولوژی و فناوری در تمامی ابعاد زندگی بازار خرید و فروش نواع تجهیزات پروازی بدون سرنشین در سطح مطلوبی قرار گرفته است، و روز به روز به علاقه مندان به استفاده از این وسایل افزوده می شود. تمامی قطعات مورد نیاز نظیر رادیو کنترل، ملخ و باتری اسپارک، مویک و دیگر برند ها را می توانید با مناسب ترین قیمت از فروشگاه آموت خریداری نمایید و در کوتاه ترین زمان ممکن تحویل بگیرید.
 • surur72
  surur72 on 2020-02-09
  مویک 2 از جدید ترین محصولات کمپانی چینی DJI در دسته پهباد های مویک می باشد، که نسبت به نسخه های قبلی بسیار پیشرفته تر است، از مهمترین ویژگی های مویک 2 می توان به استفاده آسان، حمل ساده و دوربین یکپارچه آن اشاره کرد. کوداکوپتر مویک 2 از با کیفیت ترین هواپیماهای بدون سرنشین در کشور می باشد، که در صورت استفاده صحیح خرابی آن بسیار ناچیز است، و در صورت لزوم بهترین راه برای تعمیرات مویک 2 مراجعه به فروشگاه ها و نمایندگی های معتبر عرضه کننده تجهیزات پروازی می باشد. فروشگاه اینترنتی آموت از با سابقه ترین و مجرب ترین فروشگاه های عرضه و پخش انواع کوادکوپتر ها نظیر مویک و فانتوم می باشد، و تعمیرات تخصصی مویک 2 را با استفاده از قطعات اورجینال و استفاده از مجرب ترین متخصصان کشور انجام می دهد، ضمن اینکه تعمیرات مویک در این نمایندگی تعمیرات مویک 2 شامل خدمات گارانتی هم می شود، و سبب شده از هر جهت خیال متقاضیان آسوده باشد.  تمامی قطعات اصلی ربات پرنده مویک 2 را می توانید، با مناسب ترین قیمت از نمایندگی های فروش کمپانی DJI تامین نمایید، و پهباد خود را مطابق با همان الگوی اولیه خود تعمیر نمایید. ربات پرنده مویک 2 از پیشرفته ترین محصولات سری مویک می باشد، که به محض ورود به بازار با استقبال زیادی مواجه شد، که از آن برای تهیه انواع تصاویر هوایی، نقشه برداری، مستند سازی و تفریحی استفاده می شود، و سادگی کار با این ربات پرنده سبب محبوبیت و فروش بالای مویک در بین دیگر محصولات DJI می باشد. برای تعمیرات مویک2 به سایت مراجعه کنید.  برای بهره مندی از خدمات تعویض بازوی مویک 2 پرو DJI MAVIC 2 PRO در فروشگاه آموت می توانید در خواست خود را در آدرس وب سایت این فروشگاه ثبت کرده، تا در اولین فرصت کارشناسان این مجموعه با شما تماس بگیرند، و با نازل ترین قیمت ممکن نسبت به دیگر فرشگاه های تعمیرات مویک شما را انجام دهند.

< Previous 1 2 3 4 5 6 ... 63

Would you like to comment?

Join Diigo for a free account, or sign in if you are already a member.